Spotkania z wiarą wracają po wakacjach!

14 września, w środę o 18:30, po wakacyjnej przerwie rusza kolejny “sezon” Spotkań z wiarą.

Tematem najbliższego, pierwszego po wakacjach spotkania będą “Ewangelickie wspomnienia z wakacji”. Zachęcamy wszystkich naszych parafian i sympatyków by przynieśli z sobą zdjęcia z tegorocznych wakacji, jeśli odwiedzili “ewangelickie” kraje lub “ewangelickie” miejsca w Polsce. Mogą to być zdjęcia kościołów i ich wnętrz, budynków parafialnych, miast zamieszkanych przez ewangelików. Oczywiście nie muszą to być miejsca nadal związane z ewangelikami, mogą to być poewangelickie budynki czy miejscowości – często odwiedzane miejscowości pełne są ewangelickich pamiątek, np. w kościoły służą rzymskim katolikom lub jako muzea czy restauracje.

Zdjęcia mogą być zarówno wywołane, jak i przyniesione w formie cyfrowej (na spotkaniu będzie komputer i rzutnik).

Oprócz zdjęć zachęcamy wszystkich, by podzielili się swoimi wrażeniami i przemyśleniami dot. odwiedzanych miejsc. Często będzie to ciekawsze niż samo oglądanie zdjęć. Również te osoby, które zdjęć żadnych nie zrobiły – prosimy by opowiedziały nam coś o miejscach, które widziały.

W ten sposób, już po wakacjach, przypomnimy sobie jeszcze urlopowy sezon, a jednocześnie pełni dobrych wrażeń i energii wkroczymy w Spotkania z wiarą!

Póki co nie wiadomo, czy Spotkania z wiarą będą się odbywały tak, jak w przed wakacjami, w środy; zostanie to ustalone właśnie na pierwszym spotkaniu.

DSCN2518