Zapraszamy na czerwcowe Spotkania z Wiarą

W pierwsze trzy środy czerwca odbędą się, prawdopodobnie ostatnie przed wakacjami, Spotkania z Wiarą. W drugą środę miesiąca – spotkanie dla zainteresowanych naszym Kościołem.

Spotykamy się w 1., 2. i 3. środę miesiąca o 18:00.

„Spotkania z Wiarą” to ciekawe rozmowy o Bogu, a także o sprawach związanych z wiarą i życiem. Poruszamy różne tematy, a w spotkaniach uczestniczą zarówno osoby młode jak i starsze.

Spotkania są otwarte dla wszystkich:
– ludzi różnych wyznań
– ludzi mających odmienne poglądy
– ludzi różnie patrzących na życie

1. oraz 3. środa miesiąca – to „klasyczne” spotkania z wiarą: godzina biblijna, rozmowy z zaproszonym gościem, prelekcja, oglądanie ciekawego filmu.

Na spotkania w 1. oraz 3. środę miesiąca serdecznie zapraszamy wszystkich: parafian, sympatyków, ale także osoby „z zewnątrz”.

W związku z dużym zainteresowaniem, od czerwca wprowadzamy – raz w miesiącu – specjalne spotkanie dla osób zainteresowanych naszym Kościołem. Będzie można przyjść, dowiedzieć się wielu rzeczy i zadać wiele pytań, na które postaramy się odpowiedzieć.

Od czerwca każda 2. środa miesiąca to właśnie spotkanie adresowane dla osób z zewnątrz, które chciałyby się czegoś dowiedzieć o ewangelikach, Reformacji, Kościele ewangelickim. To spotkania zwłaszcza dla tych, którzy chcieliby się czegoś o nas dowiedzieć, ale boją się zapytać 😉

 

Spotykamy się w środy o godz. 18:00 w salce naprzeciwko kościoła – w budynku przy ulicy Żeromskiego 4/I (wejście od podwórza).

 

Jeśli zastanawiasz się, czy warto się wybrać, to znaczy, że Spotkania z Wiarą są właśnie dla Ciebie 🙂

Zapraszamy!

Szczegółowy program spotkań w bieżącym miesiącu dostępny poniżej: