Informacje na niedzielę 29.01.2023

Zapraszamy w niedzielę 29 stycznia na nabożeństwa do naszych kościołów w Mysłowicach o godz. 8.30 (w kaplicy), w Hołdunowie o godz. 10.00 i w Sosnowcu o 11.30. W Szopienicach nie odbędzie się nabożeństwo.

Jutro będziemy gościć zwierzchnika Kościoła Ewangelicko-Augsburskiego w Polsce, biskupa Jerzego Samca z Warszawy. Weźmie on udział w nabożeństwie w Hołdunowie o godz. 10.00 i Sosnowcu o godz. 11.30. Przyjedzie ze mną i wygłosi kazanie, będziemy się wspólnie modlić.

W Hołdunowie zapraszamy do Sakramentu Komunii Świętej. W Hołdunowie Biskup będzie już od ok. 9.30 więc jeśli możecie, to przyjdźcie wcześniej. Będzie to czas na rozmowę, bo po nabożeństwie pojedziemy od razu do Sosnowca.

Szczególnie dziękuję za dzisiejszą wieczorną akcję Michałowi, Mateuszowi, Oliwierowi, Pawłowi i Michałowi B. oraz p. Krzysztofowi. A także za przyjazd ekipy z Hołdunowa. Dziękuję też bp. Marianowi Niemcowi za wczorajszy i dzisiejszy przyjazd do Szopienic oraz duszpasterzowi strażaków ks. Adamowi Glajcarowi za udział w piątkowej akcji. Dziękuję wszystkim służbom oraz proboszczowi i całej społeczności parafii św. Jadwigi w Szopieniach za okazane wsparcie. Wszystkim Wam i innym, którzy napisali lub nagrali wiele ciepłych słów, na które nie byłem w stanie odpisać, bo tyle ich było – bardzo dziękuję.

Pamiętajcie o nas w modlitwie.

ks. Adam Malina

Poniżej zdjęcie krzyża, który znajdował się w naszej kancelarii parafialnej. Został dziś znaleziony na gruzowisku przed budynkiem plebanii.